logo

reklam
22 Temmuz 2012

Pinhan Ramazan ayına hazır

Ramazan ayının başlaması ile birlikte yeme içme mekanlarındaki hazırlıklar da tamamlandı. Her Ramazan olduğu gibi bu yıl da restourant’ların büyük kısmı daha hızlı ve kolay olduğu için fix menü hazırlıyor.

Ramazan ayı için hazırlıklarını sürdüren mekanlardan biri de İstanbul’da Maltepe’de hizmet veren Pinhan Restaurant & Cafe. Pinhan Restaurant Ramazan ayı boyunca Fix menü ve Döner menüsüyle geleneksel tatları günümüzün sağlıklı mutfak ilkeleri ile hazırlıyor. Dekorasyonuyla da konfor ve rahatlık sunan Pinhan, farklı yemek konseptlerini birbirine karıştırmadan bir arada sunan nefis adalar manzaralı teras katı ve farklı salonlarda hizmet veriyor.

İstanbul’da ilk kez Pinhan Restaurant tarafından başlatılan ve bir Pinhan geleneği haline gelen Açık Büfe Sahur Sofrası geçmişin tüm güzelliklerini günümüze taşıyor.

Maltepe sahil yolunda bulunan Pinhan; aileler, gruplar ve şirket iftarları için eski Ramazanların tadını sunuyor. Gruplar için 40 kişiden 400 kişiye kadar iftar salonları ve 100 kişiden 400 kişiye kadar Sahur sofrası ile hizmet sunuyor.

Fix Menü: 55 TL

Serpme İftariyelikler

Soğuk Mezeler

Çiğ Köfte

Karışık Mevsim Salatası

Çorba

Ara Sıcaklar

Sıra Eti Çeşitleri

Tatlılar

Limitsiz Sıcak ve Soğuk Çeşitleri

Döner Menü: 35 TL

Serpme İftariyelikler

Çorba

Döner , Pilav Üstü Döner,İskender

Salata

Tatlılar

Limitsiz Sıcak ve Soğuk Çeşitleri

Açık Büfe Sahur Menüsü: 35 TL

Kahvaltılıklar

Zeytinyağlılar

Börek Çeşitleri

Başlangıçlar

Salatalar

Sıcak Yemekler

Tatlılar

Limitsiz Meşrubat ve Çay

Kaynak: haber7.com
Share
970 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ