logo

reklam
25 Şubat 2012

Belediye yardım eli uzattı

Önceki gün Hacıbekir Mahallesi Bayırlı sokakta elektrik kontağından çıkan yangından dolayı evi ve eşyaları tamamen yanan Temel ailesine Van Belediyesi tarafından ev eşyası ve gıda yardımında bulundu. Aileye geçmiş olsun ziyaretinde bulanan Van Belediyesi Meclis Üyesi Nazım Acar ile Belediye yetkilileri Temel ailesine eşyalarını teslim etti. Acar, yaşanan yangında Temel ailesinin ev eşyalarının tamamen yandığını belirterek, aileye düzenli olarak yardımda bulunacaklarını belirtti.

Ev sahibi Mahmut Temel ise yapılan yardımlardan dolayı Van Belediye Başkanı Bekir Kaya’ya teşekkür ederek, yaşadıkları bu durumdan dolayı kendileri ile ilgilenen ve yardıma koşan Van Belediyesi’nin kendilerini mutlu ettiğini belirtti. Evlerinde bulanan tüm eşyalarının yandığını aktaran Temel, kendilerine gösterilen dayanışmadan dolayı teşekkür etti.

Herdem Temel de çok mağdur olduklarını belirterek, yangından can kaybı yaşamadıklarını ancak ev eşyalarının kullanılmaz hale geldiğini söyledi. Anne Temel, belediyeye yardımlarından dolayı teşekkür etti.

Etiketler: » » »
Share
401 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

BENZER HABERLER