logo

reklam
20 Ağustos 2013

Başak: İş seyahatleri çoğalabilir

ic_twitburc23

KOÇ:

Alışkanlıklarınızı tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Ay Kova burcunda hareket ederken, yaşam alanınıza dair bir çok değişiklik meydana geliyor. Gelişen şartlar farklı bir bakış açısıyla yaklaşmayı gerektirirken sizi de tutumunuzu değiştirmeye itebilir, dikkat! Sosyal yaşamınızda bireysel hareket etmek isteyebilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda hareket etmek hedeflerken, farklı mekanlar keşfetmek isteyebilirsiniz.

BOĞA:

Hafta başından itibaren Ay Kova burcunda hareket ederken, etkileşimleriniz pozitif yönde ilerliyor. İş ortamında olumlu ve anlayışlı konuşmalarınız bir çok sorunun üstesinden gelmenizde yardımcı olabilir, dikkat! Bu aralıkta günlük programınızın daha da çok yoğunlaşacağını söylemek yanlış olmaz. Bu süreçte yorgun düşmemek için kendinize de kısa aralıklarla  zaman ayırmalısınız, dikkat!

İKİZLER:

Düşünceleriniz bağımsızlaşıyor. Ay Kova burcunda hareket ederken , düşündüklerinizi ortaya koyma tarzınız daha sert bir hale bürünebilir dikkat! Sosyal yaşamınızın hareketleniyor oluşu kariyer yaşamınıza da yansıyor. Arkadaş çevresinde, iş yaşamınızda da beraber hareket etmek isteyeceğiniz yeni ortaklar belirleyebilirsiniz, dikkat! Projelerin ve yeni fikirlerin verimlilik göstereceği bir dönem.

YENGEÇ:

Artan yaratıcılığınız bu süreçte yaşam alanınıza dair bir çok konuda size yardımcı olurken özellikle ev yaşamınızda bir çok değişikliğe gitmek isteyebilirsiniz. Yaşam tarzınızı  pratik hale getirme isteğiniz kendini Ay’ın Kova burcunda hareketiyle daha çok gösteriyor, dikkat! Ev yaşamınızla faaliyetleriniz artarken sosyal yaşamınızla da etkileşimleriniz bir o kadar artıyor, dikkat!  Dostluklarınız çeşitlenirken, farklı ortamlara girebilirsiniz.

ASLAN:

Ay büyüyen evrede Kova burcunda hareket ederken, özgürce hareket etme isteğiniz artarken öte yandan içerisinde zorluk barındıran konularda daha serbest davranmanız gerektiğini vurguluyor. İnatçı tavrınızı bir kenara bırakıp daha gerçekçi hareket etmelisiniz, dikkat! Ruh haliniz daha pozitifken, sosyal çevrenizle ilişkileriniz yoğunlaşıyor. Arkadaş toplantıları, partiler, buluşmalar daha çok gündeminize gelebilir, dikkat!

BAŞAK:

Programlı hareket etmek sizin yaşamınızda önemli bir yere sahipken Ay’ın Kova burcunda hareketi sizi daha serbest hareket etmeye yöneltebilir, dikkat! Öte yandan kariyer yaşamınızda iş seyahatleri daha çok gündeminize gelebilir. Ayın konumuyla birlikte bu süreçte genel anlamda daha umutlu ve yapıcı bir bakış açısına sahipsiniz. Bu durum kariyer yaşamınızda atılganlınızı arttırabilir, dikkat!

TERAZİ:

İş hayatınızdaki yoğun tempo sona erdi. Haftaya sakin başlıyorsunuz ve böylece düşünmeye fırsat buluyorsunuz. Özel hayatınızda süregelen sorunlarınızla baş etmekte biraz zorlanacaksınız. Yazla ilgili bazı programlarınızı iptal etmiş olabilirsiniz fakat bugünlerde tekrar planlar yapmanız mümkün. Ay, Kova burcunda hareket ediyor ve  fikirleriniz çok çabuk değişiyor. Dikkat! Arkadaşlarınız bu durumdan şikayetçi olabilir.

AKREP:

Bugünlerde kendinizi boşlukta ve karamsar hissetmeniz normal. Çünkü Ay, Kova burcunda hareket ediyor. Bu durum sizi hassas ve değişken yapıyor. Size tavsiyemiz; bu ruh halinin sizi esir almasına izin vermeyin! İlerleyen günlerde aniden ortaya çıkan kısa süreli seyahatler keyfinizi yerine getirecektir. Dikkat! Unutkan davranışlar sergileyebilirsiniz. Cüzdanınıza ve telefonunuza sahip çıkmalısınız. Yoksa boş yere panik yaşayacaksınız.

YAY:

Enerjinizin fazlasıyla yüksek olacağı bir hafta sizi bekliyor. Peki sizce bu enerjinin kaynağı nedir? Aşk hayatınızda gelişen güzel olaylar mı yoksa kariyerinizdeki yükselme mi? Evet, belki de ikisi birden. Çünkü Ay, haftaya Kova burcunda başlıyor ve bu dönemde şansın sizden yana olmasını sağlıyor. Fakat aile bireyleri tarafından fazla baskı altına alınmaya çalışıldığınızı fark edebilirsiniz. Rahatsızlığınızı dile getirirken kalp kırmamaya özen gösterin.

OĞLAK:

Haftaya, sevdiğiniz tarafından size özel yapılan küçük sürprizlerle başlayabilirsiniz ve ya yaptığınız iş başvurusundan olumlu yanıt alabilirsiniz. Tatilini yapan Oğlaklar için şunu belirtmeliyiz ki yoğun bir tempo sizi bekliyor. Yaratıcılığınızı kullanmanız beklenebilir, hem de fazlasıyla. Merak etmeyin! Ay, Kova burcunda ilerliyor ve yaratıcı olmak konusunda sıkıntı yaşamayacağınızın habercisi. Dikkat! İstemekten asla vazgeçmeyin.

KOVA:

Bu dönemde mali konular sıkça gündeminizi meşgul edecektir. Alım satım konularında bir bilene danışmanızı tavsiye ederiz. Aslında mantıklı birisiniz. Fakat bu dönemde olaylara mantığınızla yaklaşmak yerine duygusal bir bağ kurmayı tercih ediyorsunuz. Bu çok normal. Çünkü Ay, sizin burcunuzda hareket ediyor ve duygularınızın karmakarışık olmasını sağlıyor. Sevgilinizin sizden uzaklaştığını düşünebilirsiniz ama endişeye kapılmayın, bu geçici bir süreç.

BALIK:

İlerleyen günlerde hedeflerinizi tekrar gözden geçirmeniz gerekecektir. Ne istediğinizden emin olmalı ve acele etmemelisiniz. Birkaç gündür sizi üzen olayları artık kafanızdan atmalı ve günlerinizi keyifle yaşamalısınız. Çünkü Ay, Kova burcunda hareket ediyor ve size güzel imkanlar ile fırsatlar sunuyor. İlişkinizde sular durulurken daha sakin bir hafta geçirmeniz mümkün. Kuruntularınız size sadece zarar veriyor!

Zeynep Turan ( Astrolog )

twitter.com /twitburc

twitburc@hotmail.com

Kaynak: haberedikkat

Share
725 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ